SmallHD MON-CINE-24 Cine 24" 4K monitor s vysokým jasom
Kód: AVY-MON-CINE-24
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Predobjednávka
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Cine 24” 4K High-Bright Monitor ponúka 1350 nitov trvalého jasu, čo umožňuje jasné sledovanie v jasnom dennom svetle, čo eliminuje potrebu slnečnej clony alebo stanu. 24-palcová obrazovka, najväčšia v našej sérii Cine, ponúka rozlíšenie 3840 x 2160, ako aj 10-bitovú farebnú hĺbku a 100% farebný gamut DCI-P3 pre farebne presné obrázky.
Zoznámte sa s naším softvérom Smart PageOS
SmallHD čistiaca handrička
4K HDMI kábel
Zdroj
Ochrana obrazovky
Rukoväť
Environmentálne
Hmotnosť položky (oz) 16,5 libier/7,5 kg
Výška (in) 15,8 (s nohami a rukoväťou) 17,8 (s nohami a rukoväťou)
Šírka (v) 23,3 (s nohami a rukoväťou) 23,6 (s nohami a rukoväťou)
Dĺžka/hĺbka (in) 2,4 (s nohami a rukoväťou) 4,7 (s nohami a rukoväťou)
Displej
Typ panelu IPS LCD
Veľkosť uhlopriečky 24,1
Rozlíšenie 3840 x 2160
Svietivosť 1350 nitov
Kontrast 1000:1
Gamut 100% DCI-P3
Farebná hĺbka 10-bit (8+2)
Pozorovací uhol 178 stupňov
Typ podsvietenia Edgelit
Rozlíšenie panela  3840 x 2160
Farebná bitová hĺbka 10-bit (8+2)
Vstupný signál
Typy vstupu 12G-SDI 4x 12G-SDI
Typy HDMI vstupu 1x HDMI 2.0 (4K60)
Výstupný signál
Typy výstupov 12G-SDI 4x 12G-SDI
Typy HDMI výstupov už čoskoro
Typy zvukového výstupu 1 x 3,5 mm 3-kolíkový stereofónny konektor pre slúchadlá
Typ dátového I/O konektora 1x Slot pre SD kartu, 1x RJ45 Ethernet, 1x RJ45 GPI
Napájanie 1x 3-pin XLR (210W max, 12V-34V, 18A max)
Výstup 2x 2pin (kombinovaný 12V / 2A) 1x USB (2,4A) (predný) 1x USB (1,5A) (predný) 1x USB-C (5V / 1,5A)
Spotreba 128 W (len monitor) 209 W (w/max. príkon)